KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka klauzula informacyjna znajduje się w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Wydarzenia

Andrzejki

30.11.2020
Andrzejki

Andrzejki

30.11.2020

30 listopada zgodnie z tradycją obchodzimy Andrzejki.Zwyczaj wróżenia w wieczór andrzejkowy znany jest od bardzo dawna.Również przedszkolaki chciały zajrzeć w przyszłość,sprawdzić co je czeka.

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.Dzieci poznały historię pluszowego misia,który od ponad 100 lat jest ulubieńcem i towarzyszem nie tylko najmłodszych.

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Dzisiaj w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka.Z tej okazji w każdej grupie przeprowadzono zajęcia dydaktyczne,podczas których przedszkolaki wysłuchały opowiadania nt. praw dzieci i dzieliły się swoimi własnymi spostrzeżeniami na temat powodów do radości i uśmiechu.

Akcja Zdrowo i Sportowo ,,Polska"

W ramach Akcji Zdrowo i Sportowo dzieci realizowały scenariusz ,,Polska".Głównym celem były : ćwiczenia wzmacniające mięśnie postawne, sprawność ogólną, balans ciała, siłę, szybkość i sprawność ogólną.

Przedszkole do hymnu

11 listopada 1918 roku to bardzo ważny dzień dla wszystkich Polaków. Tego dnia,po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość.Dlatego co roku,11 listopada obchodzimy nasze święto narodowe – Święto Niepodległości.

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Dzisiaj przedszkolaki obchodziły „ Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek", który jest doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci.

Dzień Jeża

03.11.2020
Dzień Jeża

Dzień Jeża

03.11.2020

Grupa Motylki obchodziła „Dzień Jeża”, czyli święto kłujących ssaków. Podczas zajęć mieliśmy okazję poszerzyć oraz utrwalić swoją wiedzę dotyczącą sposobu życia jeży w ich naturalnym środowisku poprzez obejrzenie filmu edukacyjnego oraz wysłuchania opowiadania.

Szkoła pamięta

Jak co roku przedszkolaki uczciły pamięć zmarłych walczących o wolność naszej ojczyzny.