Uroczyste zakończenie przedszkola w grupie Żabki
23 czerwca odbyła się Uroczystość Zakończenia Przedszkola w grupie Żabki.Nie tak dawno witaliśmy się,dzieci po raz pierwszy przekroczyły progi naszego przedszkola.Dziś nadszedł czas pożegnania.Te wspólne cztery lata,minęły nam tak bardzo szybko.Było wiele zabawy,nauki i mnóstwo wspaniałych chwil.Dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne.Po występach wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy i upominki z rąk Pani Dyrektor.Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców,którzy byli zaangażowani w działania przedszkola.Kolejni absolwenci opuszczają mury przedszkola,by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej.Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń.Pamiętajcie o nas,o swoim przedszkolu!
Roksana Zakrzewska
